Turniej Andrzejkowy

28 listopada 2015 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Andrychowie odbył się już XVIII Turniej Andrzejkowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie oraz II Turniej Badmintona dla Dorosłych. Turniej został uroczyście otwarty przez władze naszego miasta: Pana Burmistrza Andrychowa - Tomasza Żaka, Pana Przewodniczącego Rady Miejskiej - Romana Babskiego oraz Panią Dyrektor Szkoły SP 2- Elżbietę Górską - Zborowską. Składał się z dwóch dyscyplin sportowych:
1. Na hali Gimnazjum nr 1 odbył się turniej ,,trójek mieszanych" w mini piłce siatkowej.
2. Na sali gimnastycznej SP2 odbył się turniej badmintona dla dorosłych (przyjaciół szkoły SP2).

W mini piłce siatkowej brały udział drużyny ze szkół: SP Sułkowice Łęg-2 drużyny, SP 4 Andrychów- 8 drużyn, SP 2 Andrychów -7 drużyn.
Wyniki:
I miejsce: SP 4 -drużyna I w składzie: Łucja Lubera, Wiktoria Koim, Bartosz Fijałek,
II miejsce: SP 2-drużyna I w składzie: Natalia Zdrada, Mateusz Mizera, Kamil Bodzek,
III miejsce: SP 4- drużyna IV w składzie: Emilia Kobiela, Jakub Budka, Aleksander Mikołajko.
Uczniowie otrzymali dyplomy, medale, puchary, piłkę siatkową oraz w przerwie mogli się posilić się jedzeniem i piciem.
W turnieju badmintona wzięły udział 4 dwuosobowe drużyny, uczestnicy grali systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, każdy set do 21 punktów.
Wyniki turnieju badmintona:
I miejsce: A. Adamczyk, J.Wykręt
II miejsce: T. Dziedzic, A. Konik,
III miejsce: K. Mrzygłód, D. Foryś,
IV miejsce: J. Żurek, W. Walusiak.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/turniejandrzejkowy{/gallery}