Szkolny konkurs recytatorski

29 i 30 listopada w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski, poświęcony poezji religijnej. W pierwszym dniu zaprezentowali się uczniowie z klas czwartych, szóstych i siódmych, a w drugim jury oceniało występy dzieci z piątych klas.

Oto wyniki:

Grand Prix: Natalia Kapela (5a), Zbigniew Stachowiak (5a) i Alicja Pabiś (5b)

I miejsce: Julia Łysoń (6c) i Adrian Witek (5b)

II miejsce: Aleksandra Sojka (6c), Julia Brońka (4c), Paulina Zielińska (4f), Anna Bryl (5d) i Zuzanna Żurek (5b)

III miejsce: Patrycja Bogunia (7a), Paulina Stachowicz (7d), Oliwia Belak (6c), Emilia Pikoń (5d), Martyna Stuglik (5c) i Karolina Żurek (5b)

Wyróżnienia: Julia Płatek (7d), Patrycja Micorek (6a), Natalia Nowak (6a), Weronika Rauk (6c).

Natalia Kapela, Zbigniew Stachowiak, Alicja Pabiś, Julia Łysoń i Adrian Witek będą reprezentować naszą szkołę na gminnym XXV Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy w Targanicach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.