Szkolne Zawody Łucznicze

W dniu 16.11.2013 roku odbyły się w naszej szkole IV Szkolne Zawody Łucznicze. Startowało 14 zawodników, którzy systematycznie trenują łucznictwo na zajęciach prowadzonych przez Uczniowski Klub Sportowy „Herkules".

Wśród najmłodszych zawodników: I - miejsce wywalczył Chmiel Szymon z klasy IIc, II – miejsce zajął Kacper Dubel z klasy IIc a III miejsce zdobył Filip Fraś z klasy III b. Wśród zawodników z klas IV – VI "złoto" przypadło Krzysztofowi Woźniakowi z klasy VIc, "srebro" Dominikowi Matule z kl.VI c, "brąz" wywalczył Jakub Kiełczewski z klasy V c. Wśród gimnazjalistów I miejsce zdobył Maciej Piekarski, II m Konrad Matuła. Jedyną zawodniczką wśród dziewcząt była Ania Koniorczyk z klasy VIc. Zwycięzcom gratulujemy !!!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/zawodylucznicze{/gallery}