"Szelki - Humor w literaturze"

25 maja w Świetlicy CKiW w Sułkowicach - Bolęcinie odbył się XII Gminny Konkurs Recytatorski "SZELKI - humor w literaturze”. Konkurs był skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 74 uczestników z 18 placówek kulturalnych oraz oświatowych. Reprezentanci naszej szkoły zajęli wysokie miejsca.

Grupę „Pszczółek” z oddziału przedszkolnego przy SP 2 reprezentowały dzieci: Nadia Mikołajek, Szymon Chorąży, Oskar Zawada.

I miejsce ex aequo zajęli - Nadia Mikołajek oraz Oskar Zawada

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Helena Króliczek (1a), Lena Weiss (1a), Anna Mrzygłód (3c), Weronika Wróbel (3c), Martyna Orkisz (7d), Paulina Stachowicz (7d), Julia Płatek (7d), Rafał Bakalarski (7d),Tymoteusz Małecki (7d), Zbigniew Stachowiak (5a), Natalia Kapela (5a).

II miejsce zajęła - Helena Króliczek (1a)

wyróżnienie - Lena Weiss (1a)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! {gallery}phocagallery/rokszkolny201718/Szelki2018{/gallery}