Świetlik - konkurs

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" zgłaszając 60 uczestników z klas III, IV, V i VI. 16 maja ogłoszono wyniki X edycji konkursu. Miło nam powiadomić, iż na każdym poziomie nauczania nasi młodzi przyrodnicy osiągnęli sukces. Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali wyróżnienie:

kl. 3b - Michał Biela(op. Dorota Wołkowska), kl. 3d - Mateusz Miarka(op. Joanna Bury), kl. 3c - Katarzyna Jarzyna, Krzysztof Lewandowski, Julia Pyzio, Kacper Smaza, Artur Szymczyk(op. Marzena Kołodziekczyk), kl. 4a - Anna Jończy, Marek Bryndza(op. Beata Sordyl), kl. 5b - Monika Saferna, Agnieszka Pikoń(op. Anna Ślagor), kl. 6c - Ewa Dura(op.Marzena Potempa)

Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom. Gratulujemy uczniom, rodzicom i opiekunom. Zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji. Opłata uczestnictwa w konkursie w wysokości 8 zł od ucznia została pokryta z grantu "Z ekologią na Ty" w ramach programu wolontaryjno - społecznego "Razem z GRUPĄ" - Grupa Kęty.  Koordynator szkolny: Joanna Bury

swietlik