Światowy Dzień Pluszowego Misia - wyniki konkursu

Konkurs plastyczny „Mój pluszowy Miś" – rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy inwencji i pomysłowości w prezentacji swojego ulubionego misia oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Prace zostaną wyeksponowane i będą stanowić piękną dekorację nie tylko podczas uroczystości Światowego Dnia Pluszowego Misia. Nagrody główne i wyróżnienia otrzymują:
I miejsce – Patrycja Karcz -kl. If

19. Igor Bury – klasa Ia
20.Jagoda Radke – klasa Ia

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/pluszowymis{/gallery}

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada. W związku z tym, Biblioteka i Świetlica szkolna ogłasza konkurs plastyczny pt. "Mój pluszowy miś". Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III. Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i ich zainteresowań literaturą związaną z postacią misia oraz zachęcenia do korzystania z zasobów biblioteki. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice, format A4. Należy je składać w świetlicy lub bibliotece do 19  listopada 2014 r. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej w dniu 25 listopada 2014 r.

Przy ocenie prac najwyżej punktowana będzie: samodzielność wykonania, pomysłowość, stopień trudności techniki, staranność wykonania.
Zachęcamy do udziału. Organizatorzy konkursu: Ewa Kopcińska, Dorota Grocka, Renata Sośniecka – Arabas, Jan Makowiecki