Sukces naszych rugbistów

18 października 2016 r. uczniowie klas VI i V reprezentowali naszą szkołę na Powiatowych Zawodach w Rugby Tag. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach przy współpracy z Małopolskim Okręgowym Związkiem Rugby i Polskim Związkiem Rugby.

Cały turniej podzielony był na trzy kategorie wiekowe: klasy IV, V i VI. Rozegrano w sumie 26 meczy. Mecze sędziowali reprezentanci Polski w Rugby. Po zaciętej rywalizacji klasa VI wywalczyła I miejsce - tym samym zakwalifikowała się do Finałowego Turnieju o Mistrzostwo Województwa Małopolskiego, który odbędzie się w listopadzie 2016r. W kategorii klas V- I miejsce zajęła reprezentacja SP Targanice, klas IV- I miejsce SP Klecza.
Uczniowie otrzymali koszulki, piłkę oraz słodycze i soczki. Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Zaborowski 6c, Wojciech Curzydło 6c, Wiktor Wiktorczyk 6c, Agnieszka Tupaj 6c, Wiktor Krupa 6b, Marek Socała 6a, Patrycja Bogunia 6a - kapitan drużyny, Izabela Pekala 5a. Trener drużyny: Dorota Warmuz
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w województwie.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/turniejrugby{/gallery}