"Srebro" w województwie

Dwa tygodnie temu gratulowaliśmy naszym siatkarzom zwycięstwa w rozgrywkach rejonowych w Mini Piłce Siatkowej. Dzisiaj ogłaszamy kolejny sukces.  Mamy srebrny medal! W piątek 25 kwietnia chłopcy wzięli udział w finale wojewódzkim, który odbył się w Myślenicach.

Zagrało w nim 6 najlepszych drużyn - mistrzowie rejonów – SP nr 8 Nowy Sącz, SP 155 Kraków, SP Stryszawa, SP Kryspinów, SP Brzesko i SP nr 2 Andrychów. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Nasi szósto i piątoklasiści wygrali mecze eliminacyjne z zespołami ze szkół podstawowych z Brzeska i Stryszawy. W drugiej grupie eliminacyjnej wygrał zespół z Nowego Sącza i to on był naszym rywalem w meczu o złoto. Pomimo wygranego pierwszego seta 25:10, przegraliśmy z Nowym Sączem 1:2. Oto skład "srebrnej" drużyny:

Kacper Komendera – kapitan drużyny – VI c
Szymon Kasperek – VI c
Wojciech Wnęczak – VI b
Wiktor Sajdak - VIc
Marczyński Filip – VI c
Patryk Sasuła – VI b
Marcin Mizera Va - sportowa
Wiktor Pomietło Va - sportowa
Łukasz Łagosz Va - sportowa
Andrzej Zdrada – Va - sportowa

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wyniki turnieju finałowego Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I miejsce – Nowy Sącz
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie