Sportowy sukces dziewcząt

Po wygraniu finalu gminnego w mini siatkówce ,,czwórek" 26 stycznia, siatkarki z ,,Dwójki" niesione spektakularnym sukcesem, w czwartek 29 stycznia odniosły podwójne zwycięstwo w V turnieju mini siatkówki dziewcząt w kategorii „3" . Do zawodów dziewczęta przygotowała p. Renata Adamczyk.

Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie. Organizatorem był Siatkarski Ośrodek Szkolny w Andrychowie. Główny cel turnieju to przede wszystkim dobra zabawa młodych zawodniczek, które mogły rywalizować z różnymi szkołami w naszej gminy i nie tylko.
W turnieju uczestniczyły szkoły z SP 4, SP 2 Andrychów, SP Inwałd, SP Wadowice 2, SP Rzyki, SP Świnna Poręba. W sumie w turnieju wzięły udział 22 drużyny. Po 4 godzinach rozegrano około 80 meczy, wyłoniono 3 najlepsze zespoły.
1. SP 2 Andrychów 1- Wiktoria Masiuk , Iwona Kubień, Gabriela Curzydło
2. SP 2 Andrychów 2 - Katarzyna Brańka, Agnieszka Zaremba, Agnieszka Nalborczyk
3. SP 4 Andrychów 1
5. SP 2 – Patrycja Kowala, Martyna Marczyńska, Maja Woźniak

Zawodniczki otrzymały nagrody, dyplomy, puchary a najlepsi medale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/siatka{/gallery}