Sportowa sobota

W sobotę 8 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna ,,Sobota na sportowo i wesoło" -  tym razem był to Turniej Mini Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosili się uczniowie klas: IVa, IVb, IVc, IVd, Vb, Vc, VI b, VIc.

Zawodnicy rozegrali mecze w systemie ,,każdy z każdym" klas IV i klas VI z V. Na koniec turnieju zwycięska drużyna klas IV zmierzyła się ze zwycięską drużyną klas VI i V. Ach, co to była za rywalizacja?
Wyniki: klasy IV
I miejsce klasa IV A
II miejsce klasa IV D
III miejsce klasa IV B
IV miejsce klasa IV C
Klasy V i VI:
I miejsce klasa VI C
II miejsce klasa V B
III miejsce klasa VI B
W końcowym starciu klasa IV a pokonała klasę VI c. Zawodnikiem , który zdobył najwięcej bramek został: Patryk Zadora IVa - 7 goli, zaraz po nim także z klasy IVa Tymoteusz Adamek -6 goli. Szczególna pochwała należy się jedynej dziewczynce, która zgłosiła się do udziału w turnieju. Była to Julia Kołodziejczyk z klasy IVB. Uczniowie otrzymali słodycze, dyplomy, puchar oraz medal. Nad całością turnieju czuwały p. Dorota Warmuz i Grażyna Szczepaniak.