Sobota na sportowo i wesoło

20 lutego 2016 r. po raz kolejny odbyła się w naszej szkole ,,Sobota na sportowo i wesoło" - tym razem rozgrywano turniej DWA OGNIE. W rywalizacji wzięli uczniowie klas Va, Vb,Vc i Vd.

Klasy walczyły zbijając się nawzajem w systemie ,,każdy z każdym". Rywalizacja była bardzo zacięta, klasy walczyły na równym poziomie, a o wygranej często decydowały małe różnice punktów. Wyniki turnieju:
I miejsce klasa Vd,
II miejsce klasa Va,
III miejsce klasa Vb,
IV miejsce klasa Vc.
Cykl ,,sobót na sportowo i wesoło" za każdym razem ściąga w sobotni poranek dużą rzeszę dzieci. Jest to interesująca możliwość promowania kultury fizycznej  oraz spędzania wolnego czasu przez dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i uczenia zasad ,,fair play". Zawody organizuje Pane: Grażyna Szczepaniak i Dorota Warmuz.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/sobota{/gallery}