Ślubowanie klas pierwszych

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 25 X 2013 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawców i rodziców. Dzieci swoim zachowaniem i zaprezentowanym programem artystycznym udowodniły, że są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły.

Motywem przewodnim przedstawienia była Dobra Wróżka, która zabrała naszych milusińskich w cztery Zaczarowane Krainy: Śpiewu, Miłości, Mądrości oraz Przyjaźni. Aktu pasowania na ucznia dokonała dyrektor Elżbieta Górska - Zborowska. Uczniowie klas pierwszych otrzymali swój pierwszy ważny dokument - legitymację szkolną. Pierwszoklasistom życzymy radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w naszej szkole!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/slubowanie2013,download=1{/gallery}