Rozśpiewana "Dwójka"

Z XVIII edycji Gminnego Festiwalu Piosenki "Szkolny song", który odbył się 18 XI 2015 r. każdy z uczestników naszej szkoły wrócił zadowolony, gdyż został nagrodzony przez jury. Nie tylko zdobyte miejsca wprawiły nas w dobry nastrój, ale przede wszystkim atmosfera panująca w MDK w Andrychowie. Na zewnątrz szalala wichura na przemian z deszczem, a w środku dziecięce, piekne głosy. Wszyscy dopingowali się nawzajem, gdyż śpiew łączy ludzi, przynosi radość.

W tej przyjaznej atmosferze łatwiej było wystąpić na scenie wśród oślepiających reflektorów. "Mali muzykanci" z klasy 2 d wyśpiewali I miejsce, zabierając wszystkich w piosence do parku w rytmie wygrywanym na instrumentach perkusyjnych. Kasia Socała z kl. 3 a urzekła publiczność subtelnym, czystym śpiewam piosenki "Pieknie żyć" zajmując II miejsce, zaś Samantha Wiewióra z kl. 3 c ożywiła zebranych piosenką "Leśne duszki". Towarzyszyli jej  i dodawali otuchy koledzy i koleżanki z klasy. Zdobyła zaszczytne wyróżnienie. W przerwie obrad jury dzieci oglądały na dużym ekranie fragment filmu "Kraina lodu" oraz udały się na poczęstunek do bufetu. Potem odbyły się występy w kategorii klas IV - VI, gdzie Karolina Fryt z kl. VI b zdobyła wyróżnienie. Cieszymy się i gratulujemy wykonawcom oraz ich opiekunom. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak ciekawej imprezy, propagowanie śpiewu i zamiłowania do muzyki wśród dzieci i młodzieży.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/szkolnysong2015{/gallery}