IV Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę  21.09.2013 roku odbył się IV Rodzinny Rajd Rowerowy z Dwójką. Głównym organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie. Na początku uczestników rajdu  powitała pani dyrektor Elżbieta Górska – Zborowska. Wszyscy zgromadzeni podzieleni zostali na grupy.

Każda grupa miała na trasie rajdu swoich opiekunów. Uczestnicy rajdu otrzymali kokardkę, która oznaczała przynależność do danego zespołu. Przed wyjazdem komendant Straży Miejskiej przekazał najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznej jazdy. Tegoroczna trasa wiodła do Stadniny Koni w Sułkowicach– Stajni „Hucuł”. Meta powrotna znajdowała się przy SP2. Na uczestników rajdu, czekało wiele atrakcji: grochówka, zawody sportowe, łucznictwo, zwiedzanie stajni, przejażdżka na koniu. Chętni uczestnicy rajdu  mogli wziąć udział w Maratonie dla Jasia.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy służyli pomocą w zorganizowaniu IV Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz czuwali nad bezpieczeństwem na trasie.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/rajd-rowerowy,download=1{/gallery}