Policja

W pierwszej połowie czerwca uczniowie z klas pierwszych, drugich oraz IIIc i IIId wzięli udział w interaktywnych zajęciach na terenie Komisariatu Policji w Andrychowie. St.asp. Rafał Tlała zapoznał dzieci ze specyfiką pracy policji. Uczniowie zwiedzili pomieszczenia Komisariatu, zobaczyli sprzęt, wyposażenie, które jest wykorzystywane w pracy.

Największą atrakcją dla dzieci było to, że mogli usiąść w radiowozie i zobaczyć psa policyjnego.
Pan Rafał Tlała przeprowadził także z dziećmi pogadankę profilaktyczną na temat bezpiecznego zachowania w związku z nadchodzącymi wakacjami. Szczególną uwagę zwrócił na kontakty z obcymi osobami oraz na bezpieczeństwo kąpieli nad niestrzeżonymi akwenami wodnymi.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/policja{/gallery}