Podręczniki- nowe i używane

• Kiermasz podręczników używanych odbędzie się w piątek 19 czerwca w godzinach od 8.00 – 13.00 na parterze. (Klasy szóste mogą sprzedać wszystkie podręczniki, a klasy piąte wszystkie oprócz języka angielskiego. Klasy czwarte i piąte mogą odkupić podręczniki od starszych kolegów i koleżanek.)
• Przyszłe klasy pierwsze, drugie i czwarte otrzymają darmowe podręczniki, natomiast uczniowie z klas III oraz uczniowie mający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego mogą skorzystać z pomocy dofinansowania podręczników w ramach ,,Wyprawki szkolnej" – informacje szczegółowe przekażemy w terminie późniejszym.
• Nowe podręczniki do klasy III, V i VI można zakupić 17 czerwca w godzinach 12.00 – 16.00 w bibliotece szkolnej.