Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie są już pełnoprawnymi uczniami. W dniu 29 października 2015r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Do społeczności szkolnej przyjęto uczniów z sześciu klas pierwszych. Swoim pociechom towarzyszyli licznie zgromadzeni rodzice i dziadkowie.

Dzieci rozpoczęły uroczystość występem artystycznym. Pokazały jak potrafią świetnie śpiewać, recytować wierszyki oraz potwierdziły swoją gotowość do zdobywania nowej wiedzy. Z wielkim przejęciem złożyły ślubowanie na sztandar szkoły. Aktu pasowania na ucznia symbolicznym piórem dokonały pani dyrektor Elżbieta Górska- Zborowska i v-ce dyrektor Bożena Ryczek. Od tego momentu pierwszaki stały się prawowitymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Pierwszakom gratulujemy i życzymy powodzenia oraz samych sukcesów w nauce.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/pasowanie{/gallery}