Orlik Volleymania

22 maja w Andrychowie odbył się turniej eliminacyjny "Orlik Volleymania 2014". W turnieju wzięły udział 24 zespoły, w tym 10 zespołów z naszej szkoły (48 zawodników). Do ścisłego finału, który rozegrano na Orliku przy Gimnazjum nr 2, awansowały aż 3 drużyny z ,,Dwójki". W grupie finałowej mecze były wyrównane i stały na wysokim poziomie.

I miejsce i awans do FINAŁU MAKROREGIONU dla SP 2 Andrychów - Iwona Kubień, Gabriela Curzydło, Wiktor Sajdak, Szymon Kasperek

II miejsce dla SP 2 Andrychów - Katarzyna Brańka, Wiktoria Masiuk, Wiktor Pomietło, Marcin Mizera, Mateusz Mizera
III miejsce SP 2 Andrychów - Klaudia Bodzek, Natalia Nowotarska, Wojciech Wnęczak, Kacper Komendera

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody (piłki do siatkówki, medale), każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę. Trenerzy, opiekunowie wybrali również MVP turnieju - Iwonę Kubień z klasy 5 c. Serdecznie gratulujemy!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/orlik{/gallery}