Olimpiada pierwszoklasistów

W piątek 14 marca w naszej szkole odbyła się VIII Gminna Olimpiada Sportowa PierwszoklasistówPrzybyłych na zawody powitała dyrektor szkoły p. Elżbieta Górska – Zborowska, a imprezę otworzył burmistrz p. Tomasz Żak, który przybył w towarzystwie dyrektora Gminnego Zarządu Oświaty p. Andrzeja Szafrańskiego.

Główna ideą zawodów już od lat jest promowanie kultury fizycznej, sportowego zachowania i wspólnej dobrej zabawy wśród dzieci w młodszym wieku szkolnym. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół z naszej gminy. I miejsce zajął Zespół Szkół Samorządowych z Inwałdu, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 z Andrychowa a III miejsce przypadło Zespołowi Szkół Samorządowych z Zagórnika. Nasi uczniowie zajęli wysokie czwarte miejsce. Wszystkim gratulujemy! Nagrody, które zostały wręczone najlepszym jak co roku ufundował pan burmistrz.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/olimpiada{/gallery}