Odwiedziny św. Mikołaja

Piątek 5 XII był dniem szczególnym dla wszystkich dzieci naszej szkoły. Odwiedził nas wyjątkowy Gość. To św. Mikołaj przybył z podarkami, aby sprawić radość i uśmiech u każdego ucznia. Najpierw spotkał się w klasach ze starszymi dziećmi, aby później na sali gimnastycznej w pięknej śnieżnobiałej scenerii zasiąść wśród najmłodszych.

Pani Zima i jej pomocnicy: śniegoduszki oraz sopelki rozsypały płatki śniegu i wykonały piękne układy taneczne. Pozostałe dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Sw. Mikołaj podziękował także Dyrekcji i nauczycielom  za ich pracę i miłość, które okazują dzieciom. Wręczył każdemu dziecku prezent, a także nagrody przedstawicielom klas, które zwyciężyły w konkursie plastycznym. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem sondy internetowej. Oto zwycięzcy: I miejsce - klasa Ia, II miejsce - klasa IIb, III miejsce - klasa Ie. Gratulujemy i cieszymy się, iż ta  forma głosowania spodobała się tak dużej liczbie osób. No cóż .... Trzeba było pożegnać Gościa. Najważniejsze, iż obiecał wrócić za rok. Postarajmy się naśladować św. Mikołaja poprzez czynienie dobra wokół siebie. Wszak prawdą jest  iż "Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu". Dziękujemy dzieciom z kl. Ic, Id, IIc i paniom wychowawczyniom za przygotowanie tego spotkania.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/Mikolaj2014{/gallery}