Nowy rok szkolny

1 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok pracy. Wszystkich zebranych na sali gimnastycznej powitała p. dyrektor Elżbieta Górska - Zborowska, życząc powodzenia w nauce i wytrwałości w realizowaniu swoich celów. Najgoręcej przywitano wszystkich pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę w poszukiwaniu wiedzy. Uczniowie po wakacjach zastali w szkole spore zmiany.

Udało się odnowić korytarz, wymienić drzwi do klas na parterze, utworzyć nową salę i świetlicę dla sześciolatków oraz pomieszczenie do ćwiczeń gimnastycznych. Największą radość sprawiło jednak oddanie do użytku obiektów sportowych, z których będą korzystać uczniowie SP nr 2 i Gimnazjum nr 1 oraz wszyscy chętni. Czekamy z niecierpliwością na odpowiednią aurę, aby "wypróbować" boiska do gier zespołowych, ściankę wspinaczkową, szachownicę, stół pingpongowy, atlasy i bieżnię do skoku w dal. W południe odbyła się ceremonia przecięcia wstęgi i poświęcenia boisk przez ks. prałata Stanisława Czernika, w obecności p. burmistrza Tomasza Żaka, przewodniczącego Rady Miejskiej  Romana Babskiego, dyrektora Gminnego Zarządu Oświaty Andrzeja Szafrańskiego, reprezentującego Kuratorium Oświaty - delegaturę Wadowice Krzysztofa Kanię. Uroczystość uświetniły występy dzieci z klasy 2a i 3c oraz młodzieży gimnazjalnej.
{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/otwarcieboisk{/gallery}