Nasi nauczyciele

Ponieważ dzień 14 października był wolny od zajęć dydaktycznych, uroczyste spotkania z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole dzień wcześniej.

Klasy 2b i 3f przygotowały program dla najmłodszych, który był prezentowany dwa razy, dla rannej i popołudniowej zmiany. Przebiegły one w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Dzieci recytowały i czarowały publiczność śpiewem, a każdy nauczyciel otrzymał medal uznania.
Natomiast klasy IV – VI obejrzały montaż przygotowany przez uczniów z klasy 5c należących do szkolnego koła teatralnego „Dzień dobry TVN" (chcieliśmy, by było to „Pytanie na śniadanie", ale, niestety, trudno było znaleźć dobre nagranie czołówki programu) cały poświęcony problemom szkolnym. Na scenie najpierw pojawili się „goście" i opowiedzieli o działalności Komisji Edukacji Narodowej, a później pani dyrektor Elżbieta Górska – Zborowska, która odpowiadała na pytania prowadzących. Program ubogaciły między innymi: scena przygotowana na motywach noweli „Antek", pokaz mody szkolnej, reklama zeszytów, prognoza pogody ... Dla wszystkich pracowników szkoły zagrała na skrzypcach Bianka Dzierżawa z kl. 6b.
Koło teatralne przygotowało też drugi program „Migawki ze szkolnej ławki", który zaprezentowało podczas uroczystego spotkania wszystkich zaproszonych gości – emerytów i obecnych pracowników - 14 października. Słoneczna pogoda sprzyjała świętowaniu!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/nauczyciel{/gallery}