Nasi laureaci

Bieżący rok szkolny 2014/2015 obfituje w znaczące sukcesy naszych uczniów. Możemy poszczycić się laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Karolina Fryt, uczennica klasy 5b, została laureatką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego. Zajęła III miejsce. Do konkursu przygotowała ją pani Agnieszka Stachowiak. Uroczysta gala dla laureatów i ich opiekunów odbyła się 26 marca w Szkole Podstawowej nr 21 im. Jana Pawła II w Nowym Sączu. Karolina otrzymała aż 3 nagrody książkowe oraz upominki w postaci długopisów i mapy Nowego Sącza.
Maciej Adamus, uczeń klasy 6a, został laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Zajął V miejsce. Do konkursu przygotowała go pani Jadwiga Kubera. 25 marca w Katedrze Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie chłopiec odebrał nagrodę książkową oraz pamiątkowy podkoszulek.
Jako laureaci konkursów kuratoryjnych dla szkół podstawowych otrzymali od Małopolskiego Wicekuratora Oświaty, pana Grzegorza Barana, zaświadczenie, które umożliwia im kontynuowanie nauki w wybranym przez siebie gimnazjum na terenie naszego województwa. Dzięki temu dokumentowi zostają też zwolnieni z pierwszej części sprawdzianu szóstoklasisty.
Serdecznie gratulujemy laureatom i opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/laureaci{/gallery}