Nareszcie się udało!

Po długim oczekiwaniu(ciągle padało!!!), udało się klasom 2b i 3b, pojechać na wycieczkę do MINI ZOO w Inwałdzie. Na miejsce dojechaliśmy ciuchcią.

Oglądaliśmy tam różne zwierzęta, niektóre z nich karmiliśmy, co było nie lada atrakcją. Przyjazne osiołki chętnie jadły karmę z naszych dłoni. Z ciekawością przyglądały się nam alpaki i świnki miniaturki. A olbrzymie jaki, dostojnie podchodziły blisko ogrodzenia – byśmy mogli podziwiać je w całej krasie. Udało nam się obejrzeć karmienie lisów i zobaczyć spacerujące ptactwo. Niestety, paw zgubił już swój kolorowy ogon. Po ciekawej lekcji przyrody(mieliśmy wiele pytań do pani przewodnik), poszliśmy na plac zabaw, gdzie mogliśmy korzystać do woli ze wszystkich atrakcji.

Ale największą atrakcję zostawiliśmy sobie na sam koniec wycieczki, a była to przejażdżka na koniku. Niektórzy z nas jechali po raz pierwszy i bardzo im się podobało. Wróciliśmy do szkoły w dobrych humorach i pełni wrażeń.

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201718/zoo{/gallery}