Najsprawniejszy uczeń w gminie

W dniu 13.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Gminny Turniej Najsprawniejszego Ucznia, w którym startowało 63 zawodników z klas 4, 5, 6, i 7 naszej gminy.
Spośród zawodników kl. IV Lena Sitarz(4f) zdobyła II miejsce, a Bartłomiej Koryga(4a) wywalczył III miejsce. Na poziomie klas piątych II miejsce zdobyła Zuzia Stachura(kl.5c), a Norbert Klimczyński(kl.5a) zdobył I miejsce. W klasie szóstej Zosia Burzej(kl.6b) wywalczyła III miejsce, zaś Jakub Ogarek(kl.6b) uplasował się na VI pozycji. W klasie siódmej VI miejsce zdobyła Patrycja Bogunia(kl.7a), Krzysztof Słupski(kl. 7d) zajął VII miejsce. Nasi zawodnicy drużynowo zdobyli III miejsce na dziesięć startujących szkół w gminie. Gratulujemy wysokiego poziomu ogólnej sprawności fizycznej. Koordynator Sportu - Grażyna Szczepaniak