Musical "Świąteczne marzenia"

29 I 2014 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli w MDK w Andrychowie musical w wykonaniu zespołu "Dino" pt. "Świąteczne marzenia" i w ten sposób wsparli ten dziecięco - młodzieżowy zespół, w którym trenują także uczniowie SP 2. Było warto!!! Wszystkim należą się wielkie brawa!!! Oto kilka refleksji widzów w formie sprawozdania z tego przedstawienia.

29 I 2014 r. o godz. 9. 30 w MDK był świetny musical pt. "Świąteczne marzenia". Na przedstawienie poszliśmy całą klasą. Oglądaliśmy występ z wielkim zachwytem, ale najpiękniejsze było to, że dzieci były w różnym wieku i nie ważne było, czy ktoś był starszy czy młodszy. Musical był o dzieciach z domu dziecka i myślę, że miał nam pokazać radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz to, że nikt nie che i nikogo nie wolno zostawić na na święta samego. Bardzo podobały mi się tańce dzieci, które należały do zespołu "Dino". Na koniec cały zespół zrobił wężyk i zabierał niektóre dzieci z widowni do zabawy. Bardzo mi się podobało to przedstawienie.

Bianka Dzierżawa kl. 3b

29 stycznia wraz z moją klasą poszłam do Domu Kultury na przedstawienie "Świąteczne marzenia". Siedziałam pośrodku razem z Paulinką i Oliwką. Pani zajęła miejsce w tyle i pilnowała nas. Spektakl rozpoczął się. Zobaczyłam na scenie dzieci. Były ubrane w białe nocne suknie. Na głowie miały białe czapki z pomponem. Leżały w łóżkach i wypatrywały śniegu. Czekały na Boże Narodzenie. Jeden chłopczyk był chory i zabrano go do szpitala. Okazało się , że te dzieci są z domu dziecka. Występował zespół "Dino". Pięknie tańczyli. Rozpoznałam wśród nich koleżankę z klasy Emilkę Makowiecką. Tańce wszystkim się podobały. Aktorzy grali wspaniale. Trochę za głośno puszczali muzykę. Przedstawienie bardzo mi się podobało. Cieszę się, że na nim byłam. Chciałabym tak pięknie tańczyć. Wspaniale, że zespół poprosił mnie do wspólnej zabawy. Potem wrócilismy do szkoły.

Emilia Stachowiak kl. 3 b

29 I 2014 r. poszliśmy z całą klasą na musical pt. "Świąteczne marzenia" do Domu Kultury w Andrychowie. Przedstawienia przygotował zespół "Dino". Na początku pokazane były dzieci z sierocińca, które bardzo cieszyły się, że pada śnieg i zaczęły ubierać choinkę. Potem okazało się , że pewien chłopiec miał wysoką gorączkę i musiał jechać do szpitala przed Bożym Narodzeniem. W następnej scenie pokazane były dzieci, które tańczyły jak lalki. Na koniec chłopiec o imieniu Marek wrócił ze szpitala do domu dziecka a pod choinką czekały na niego prezenty. Według mnie dzieci pięknie tańczyły i śpiewały a dekoracje i musical były magiczne.

Magdalena Sajdak kl. 3 b