Musical " O kocie w butach ..."

„Wiara czyni cuda - już dobrze to wiecie, a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie". Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu „O kocie w butach przy wesołych nutach", w którym uczestniczyli uczniowie klas Ia, Ib, IIf wraz ze swoimi wychowawcami B.Czepiec, B.Śmiech i B.Wrona.

Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści samego scenariusza i pomysłów reżysera na barwne przedstawienie perypetii Adama i jego kota, dzieci usłyszały piękne piosenki. Doznań estetycznych dostarczyły widzom piękne stroje aktorów i bogata scenografia. Nie zabrakło także dreszczyku emocji i wzruszeń oraz miejsca na interakcję z publicznością. Kolejny raz przekonaliśmy się , że warto spełniać swoje marzenia. „Nie szata zdobi człowieka, nie ważne jak wygląda. Ważne, co w środku duszy, w sercu nosi człowiek" - ta mądrość życiowa trafiła do serc naszych małych widzów.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/kot.buty{/gallery}