Mistrzowie ortografii

POTRÓJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W GMINNYM KONKURSIE ,,Z ORTOGRAFIĄ NA TY" W dniu 28.05.2015r. w Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach odbył się XIV Gminny Konkurs Ortograficzny pn.,,Z ortografią na Ty" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Andrychowa.

W konkursie wzięło udział 46 uczniów z kl. II i III ze wszystkich szkół podstawowych Miasta i Gminy Andrychów. Celem konkursu było sprawdzenie i porównanie kompetencji ortograficznych z wiedzą rówieśników. Komisja konkursowa nagrodziła w dwóch kategoriach wiekowych sześciu uczniów - z czego trzy nagrody przypadły reprezentantom naszej szkoły. Zdobywcą I miejsca w kat. kl. II został Marek Bryndza z kl. IIa ( opiekun p. D.Wiktor), w kat. kl.III - II miejsce zajął Wojciech Trojak z kl. IIIc ( opiekun A. Bizoń) oraz III miejsce zajęła Oliwia Belak z kl. IIIc ( opiekun A.Bizoń). Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dyplomy zwycięzców - zobacz