Mistrzostwa województwa w Rugby Tag

22 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły wywalczyli IV miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Rugby Tag Szkół Podstawowych kat. klas V. Mistrzostwa odbyły się w Krakowie w Tauron Arenie. Naszą gminę reprezentowały szkoły: SP Targanice kl. VI, SP 2 Andrychów kl. V, SP Roczyny kl. IV, Gimnazjum w Inwałdzie.

Na Arenie spotkały się najlepsze szkoły z Małopolski m.in. Kasinka Mała, Kraków, Chełmiec, Biczyce Dolne, Lubomierz,Trzetrzewina, Lubień, Raba Niżna, Mszana Dolna.
Reprezentanci naszej szkoły: Patrycja Bogunia, Agnieszka Tupaj, Mateusz Zaborowski, Wojciech Curzydło, Marek Socała, Wiktor Wiktorczyk, Wiktor Krupa, Jakub Ogarek z kl.IV. Trener drużyny: Dorota Warmuz Uczniowie dostali się na mistrzostwa dzięki I miejscu, które zajęli w gminie.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/mistrzostwaRugbyTag{/gallery}