Minisiatkówka dziewcząt

W dniu 24 marca w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się finał powiatowy w minisiatkówce dziewcząt.
W zawodach, które rozgrywane były w ramach Małoposkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięło udział 7 najlepszych drużyn z powiatu wadowickiego.

Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze w swojej grupie. Pokonały zespoły z Wadowic, Wieprza i Świnnej Poręby. W finale spotkały się z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 4 z Andrychowa. Pomimo bardzo dobrej gry i zaciętej walki, nie udało im się pokonać ,, czwórki". O wyniku zadecydował trzeci bardzo wyrównany set, w którym przegrały 12:15. Zajęcie drugiego miejsca w powiecie, przez naszą szkołę, którą w większości reprezentowały piątoklasistki jest dobrym prognostykiem na następny rok szkolny. Trenerem dziewcząt jest pani Renata Adamczyk. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/minisiatkowka{/gallery}