List z Kołobrzegu

Uczniowie z kl. 5 a i 5 b przesyłają ciepłe pozdrowienia znad Bałtyku. Przeczytajcie list.

Kołobrzeg, 01.06.2015 r.

Witajcie!

Jak się macie w Andrychowie? U nas w Kołobrzegu przeważa słońce lecz czasem niebo jest zachmurzone. Piszemy, bo chcemy Wam opowiedzieć o naszym pobycie na zielonej szkole.

Jak już wspominaliśmy, jest ciepło i przyjemnie. Wstajemy rano na rozgrzewkę, następnie mamy śniadanie, a potem chodzimy na plażę albo na wycieczki. Niestety, nie możemy kąpać się w morzu, bo woda jest chłodna. Do tej pory najbardziej podobała nam  się wyprawa do Międzyzdrojów. Oglądaliśmy gotyckie budowle, byliśmy na molo i w Muzeum Figur Woskowych oraz kupowaliśmy pamiątki. Często chodzimy na Orlika. Jest tam też plac zabaw z karuzelą i huśtawkami. Byliśmy także dwa razy na basenie, a następne wyjście planowane jest na jutro. Zwiedziliśmy latarnię morską, muzeum minerałów, płynęliśmy statkiem, a dzisiaj zamierzamy iść na Piracką Przygodę oraz do Muzeum Oręża Polskiego. Niestety, niebo jest pochmurne i w każdej chwili może lunąć deszcz. Już w czwartek możemy się spotkać, bo wyjeżdżamy w środę  i jedziemy w nocy do Andrychowa.

Mam nadzieję, że zobaczymy się jak najszybciej. Jeszcze dużo rzeczy musimy Wam opowiedzieć.

Pozdrawiamy serdecznie!

Uczniowie z klasy 5a i klasy 5b