"Kuchenne show"

Dzieci z klasy 1e z okazji Dnia Mamy zorganizowały ,,Kuchenne Show''. Do najmłodszych musimy dotrzeć poprzez zabawę. Tak właśnie było 26.05.2015 r. w naszej szkole. Uczniowie świętowali wraz ze swoimi Mamami. Wspólnie rozwiązywali krzyżówki, rozpoznawali smaki przypraw kuchennych, a na koniec tworzyli z przygotowanych wcześniej artykułów piękne i smaczne arcydzieła.

Te cudeńka oczywiście zostały nagrodzone czapką kucharską. Najpiękniejsze kanapeczki stworzyły: Małgorzata Hajdus, Agnieszka Belak, Maria Kuźma,i Anna Witek. Na koniec ,, Kuchennego show'' dzieci zaśpiewały piosenki dla kochanych Mam i wręczyły im wykonane własnoręcznie portrety, medale i laurki. To był bardzo udany dzień, pełen ciepłych słów i serdecznych uśmiechów. Serdecznie dziękuję wszystkim Mamusiom. Wychowawca klasy.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/mama{/gallery}