"Królowa Śniegu"

26 kwietnia 2018r. uczniowie klas 1-3 udali się na wycieczkę do Oświęcimia, aby obejrzeć zorganizowane przez Agencję „Magart” przedpremierowe przedstawienie, znanej z występów na całym świecie, jedynej w swoim rodzaju MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”.

Publiczność zachwycona była choreografią, pełną indywidualnych popisów, zawierających bardzo trudne elementy jazdy figurowej. Wszystkich oczarowała również scenografia, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne. Profesjonalizm i kunszt artystyczny tancerzy wprowadzały uczestników w baśniowy świat zimowej krainy. Wielu uczniów po raz pierwszy miało okazję obejrzeć ten rodzaj widowiska. Przedstawienie wyreżyserowała mistrzyni jazdy figurowej Olga Kondraszowa. Bez wątpienia wycieczka dostarczyła wielu emocji i z pewnością pozostawiła po sobie wiele niezapomnianych wrażeń. Uczniowie wrócili do domu bardzo zadowoleni, pełni estetycznych doznań.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/Krolowasniegu{/gallery}