Konferencja naukowa

Fundacja „Promyczek” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach maja zaszczyt zaprosić rodziców, opiekunów, pedagogów, terapeutów, lekarzy i wszystkich innych zainteresowanych prawidłowym rozwojem i funkcjonowaniem dziecka, na po raz piąty już organizowaną Konferencję Naukową.

W tym roku pragniemy powiedzieć o dzieciach przedszkolnych i szkolnych, które nie posiadają orzeczeń, nigdy nie były diagnozowane, są zdrowe, a jednak w codziennym funkcjonowaniu „coś” im przeszkadza. „Trudne dzieci” – tak często o nich mówią dorośli. Temat rzeka. Nasi prelegenci postarają się przybliżyć problemy, z którymi borykają się dzieci oraz ich środowisko, wyjaśnić przyczyny i naprowadzić na możliwe rozwiązania. Spotykamy się 14 października 2017r., w sobotę. Zapraszamy do wysłuchania prelekcji w Auli Wykładowej przy Klasztorze Karmelitów Bosych w Wadowicach, ul. Karmelicka 24. Zapisy na konferencję prosimy kierować drogą mailową na adres centrumpromyczekszkolenia@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 570751015.

Szczegóły, w tym program konferencji, znajdą Państwo na stronach Fundacji „Promyczek” oraz PCPR Wadowice.