Koncert muzyczny

Koncert w wykonaniu Łódzkiego Trio „ Złota Trąbka".
W dniu 29.04.2014 r. w naszej szkole odbył się występ formacji muzycznej pod nazwą Łódzkie Trio „Złota Trąbka". Zespół zaprezentował program pt." Ulubione przeboje naszych milusińskich" dla klas I- III oraz „ Z muzyką przez świat"  dla klas IV – VI.

Poprzez zabawy z instrumentami oraz prezentację ogólnie znanych utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej i latynoamerykańskiej muzycy wprowadzili najmłodszych w zaczarowany świat muzyki.
Klasy IV – VI zapoznały się z instrumentami dętymi. Zespół zaprezentował także najpopularniejsze przeboje muzyki europejskiej oraz światowe hity muzyki Ameryki Łacińskiej. Wszyscy uczniowie z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w koncercie. Był on z pewnością ważnym elementem edukacji muzycznej.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/koncert{/gallery}