Karnawałowe spotkanie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. 18.01.2017r. w Przedszkolu nr 5 w Andrychowie odbyło się integracyjne spotkanie karnawałowe.

W taneczno-plastycznych zajęciach wzięły udział przedszkolaki i uczniowie z klasy 1a, Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych gier i zabaw połączonych z warsztatami plastycznymi, podczas których dzieci samodzielnie ozdabiały karnawałowe maski. Przebrane w wielobarwne maski udały się na wspólne tańce w rytmie skocznej muzyki. Uczniowie mieli okazję zaprezentować różne stroje. Dominowały postacie z bajek: księżniczki, wróżki, koty i czarownice. Nie zabrakło też wojowników. Zabawy ruchowe i taneczne dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Po tylu atrakcjach nasi milusińscy z apetytem zjedli słodki poczęstunek. Na koniec spotkania otrzymali „karnawałowe, balonikowe zwierzaki".
Spotkanie było wspaniałą okazją do wzajemnego poznania się i do wspólnej zabawy. Dziękujemy. Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą Barbarą Czepiec

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/karnawall{/gallery}