Jasełkowe spotkanie

13 stycznia 2016 r. dzieci z przedszkola nr 5 w Andrychowie [grupa „Cebulki"], zaprosiły uczniów klasy 1b [SP 2 Andrychów] na przedstawienie jasełkowe pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki".

Goście z wielką uwagą podziwiali grę aktorską przedszkolaków. A było na co popatrzeć. Była Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie, górale i cała reszta świty. Wspaniale dobrane stroje i muzyka ,wiernie oddawały wydarzenia z Betlejem. Zawarte w programie treści religijne oraz śpiewane wspólnie kolędy i pastorałki wytworzyły niepowtarzalną atmosferę. Uczestnicy spotkania opuszczali przedszkole z uśmiechami na twarzach. Oby było więcej takich spotkań. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by spotkanie było niezapomnianym i wzniosłym przeżyciem – bardzo serdecznie dziękujemy. Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią Barbarą Czepiec.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/jaselka{/gallery}