Jak szybko mijają chwile...

Nie tak dawno rozpoczynaliśmy rok szkolny 2015/16, a już nadszedł upragniony i wyczekiwany czas wakacji. W czwartek 23.06. klasy szóste uroczyście pożegnały szkołę podstawową, zaś dzień później na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas I - V.

W upalnej atmosferze pani Dyrektor mgr Elżbieta Górska  - Zborowska odczytała najważniejsze osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach. Wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczyła nagrody książkowe tym, którzy osiągnęli wysokie wyniki w zachowaniu, nauce i sporcie. Najlepszych uhonorowano wpisem do "Złotej księgi" oraz tytułem "Wzorowego ucznia". Słowa podziękowania popłynęły w stronę Rodziców, bez których wsparcia nie byłby możliwy rozwój dydaktyczno - wychowawczy uczniów. Życzenia słonecznych, pogodnych i bezpiecznych wakacji zakończyły uroczystość. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/wakacje{/gallery}