IX RODZINNY PIKNIK Z DWÓJKĄ już za nami

W sobotę 10 czerwca budynek naszej szkoły był wypełniony po brzegi. Każdy z uczestników spotkania mógł znaleźć coś dla siebie. Po pokazach tresury psów oraz tańców w wykonaniu zespołu DINO i KLUBU TANECZNEGO "RAGTIME" odbył się konkurs Mam Talent.

W salach lekcyjnych, ponieważ pogoda po raz kolejny spłatała nam figla, odbywały się pokazy doświadczeń i zajęcia kreatywne. Tradycyjnie też było wyrabiane mydło. Natomiast korytarz opanowały osoby lubiące sportową rywalizację. Kiedy się przejaśniło, rozpoczęła się biesiada przy grillu obsługiwanym przez szefa kuchni z Czarnego Gronia.

Jeśli ktoś znalazł czas, mógł skorzystać z usług uczennic z ZDZ i poprosić o modną fryzurę lub odwiedzić GARAŻOWĄ WYPRZEDAŻ DWÓJECZKI i nabyć wybraną rzecz. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, tudzież szczęśliwy numerek i malowanie twarzy. Lubiących podróże zapraszała na przejażdżkę po Andrychowie ciuchcia z Mini Zoo Kucyk. Można też było obejrzeć pokaz taktyki wojskowej przygotowany przez Związek Strzelecki i posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej Andropol.

Wiele emocji wzbudził konkurs w rzędach, w którym rywalizowali rodzice, uczniowie i nauczyciele. Po zaciętej walce wygrali rodzice. Zapewne przegrane drużyny już niebawem rozpoczną treningi, by w następnym roku pokonać tegorocznych zwycięzców. Na zakończenie imprezy odbyła się licytacja tortu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji imprezy. Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się przygotować tak świetna zabawę.

Serdeczne podziękowania składamy też naszym sponsorom: „Andropol” S.A., ADAH Adam Ćwiertka spółka jawna, ADDENT gabinet dentystyczny, AESTHETICA DERMADENT profesjonalny gabinet stomatologiczny, Aneta Mleczko Salon urody ESTETICA, Cades Wojciech Gasidło, Cukiernia Wadowice HMH Hardek Mąka Hardek, CZANIECKIE MAKARONY Sp. z o. o., Czarny Groń, Dinolandia, Donata Zemanek, e.badan ATELIER URODY, Energylandia, Firma SOKÓŁ, Goodmanbikes producent rowerów, Hotel & Spa Kocierz, Hurtownia Warzyw i Owoców Mizera Mizera Sp.J., Hurtownia Warzyw, Owoców i Cytrusów Owoc Sp.o.o. Mleczak, Inwałd Park, Jubiler J.Liszka, KA-MA Hurtownia Tekstyliów, KAUFLAND, Ksero-Grafix, Kwiaciarnia ”Konwalia”, KZWM OGNIOCHRON S.A, LANEKO, Pan Marcin Mikołajczyk, MACIEJ KOŹBIAŁ, Maspex sp. z o.o., Mini Zoo „Kucyk”, Obiecanki Cacanki, P.P.H.U. LORIN JERZY ŁUCZAK, P.P.U.H. Maciej Szlagor, P.P.U.H. Zbigniew Sajdak Piekarnia SKIBA, Park Rozrywki Zatorland, Pizzeria Piekiełko, Pracownia Jubilerska MON-MAR, Pracownia złotnicza Czesław Duszyk, Profesjonalne szkolenie psów Gerard Adamczyk, Przystań nad stawem, PSS SPOŁEM, Rafał Rajda – Mechanika Pojazdowa, Ragtime Szkoła Tańca Towarzyskiego Kęty, Restauracja – Pizzeria Magik, Restauracja Adria, Restauracja Bracia, Restauracja Gala - Miejsce Spotkań, Santander Consumer Bank, SHE P.P.H.U. Sklep zabawkowy Tomiko, STOLARSTWO SMAZA, STUS Szkółka Krzewów Ozdobnych, UNO – MED. Centrum Medyczne, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie, Zespół Dino, Zespół Ragtime, ZPH Koppol – Krzysztof Kopytko

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201617/IXPiknik{/gallery}