II miejsce w Halowej Piłce Nożnej

4 listopada 2015r. chłopcy z naszej szkoły reprezentowali powiat wadowicki na zawodach rejonowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.
Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Regulicach. Drużyny biorące udział w zawodach 1/2 województwa: powiat wadowicki - SP 2 Andrychów, powiat chrzanowski - SP Regulice, powiat olkuski - SP 2 Bukowno, powiat oświęcimski - SP Zator.

Wyniki: I miejsce: SP2 Bukowno, II miejsce: SP2 Andrychów, II miejsce: SP Regulice

Skład naszej drużyny: Krzysztof Karasiński-bramkarz, Wojciech Dendys, Nikodem Drzyżdżyk, Jakub Adamus, Mateusz Mizera, Dawid Gondko, Patryk Gwoździewicz, Bartosz Polak, Bartosz Kozak, Mateusz Zaborowski, trener: Dorota Warmuz. Gratulujemy!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/rejonhalowka{/gallery}