Gminny turniej "Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"

5 listopada nasza szkoła gościła uczniów klas drugich z ośmiu szkół Gminy Andrychów na czwartej edycji konkursu ,,Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo". Uczestnicy rywalizowali, wykonując różne zadania i dobrze się przy tym bawili.

Wypełniali krzyżówki, układali numery alarmowe z puzzli, odgadywali zagadki oraz tworzyli hasła o bezpieczeństwie i zdrowym odżywianiu. Najlepszymi okazali się uczniowie z Brzezinki, Sułkowic- Łęgu i Targanic. Jury złożone z przedstawicieli: Policji, Straży Miejskiej, pielęgniarki oraz emerytowanego nauczyciela klas młodszych było pod wrażeniem zaangażowania i wiedzy małych uczestników konkursu. Wszystkich zebranych oraz gości konkursu w osobach p. Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka oraz Dyrektora Gminnego Zarządu Oświaty p. Andrzeja Szafrańskiego przywitała Dyrektor Szkoły p. Elżbieta Górska – Zborowska. Na zakończenie nagrody każdemu z uczestników wręczył pan burmistrz. Do zobaczenia za rok.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/Bezpieczniezdrowokolorowo{/gallery}