Gminny Konkurs Ekologiczny

Zakończył się XXII Gminny Konkurs Ekologiczny dla przedszkolaków i uczniów andrychowskich szkół. W tym roku odbywał się pod hasłem: „Moje rady na odpady czyli jak właściwie postępować z odpadami". Rozdanie nagród odbyło się 12 listopada 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Nagrody zwycięzcom i uczestnikom wręczył Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

W kategorii: uczniowie klas I-III szkoły podstawowej do konkursu przystąpiło 25 uczniów z 8 szkół podstawowych naszej Gminy. Konkurs dla najmłodszych składał się z etapu pisemnego – testu.

A oto nasi laureaci:
III miejsce – Marek Bryndza uczeń kl. III a
III miejsce – Antoni Gałosz uczeń kl. III d
V miejsce – Mikołaj Lupa uczeń kl. II f

W kategorii: klas IV-VI, uczniowie mieli możliwość wykonania opracowania: „Moje rady na odpady czyli jak właściwie postępować z odpadami". Na konkurs napłynęło osiem prac. I miejsce zajęła Martyna Pluszczew uczennica kl. Vd Zobacz dyplom Zwycięzcom obu konkursów gratulujemy!