FOX

Miło nam poinformować, że pięcioro uczniów naszej szkoły osiągnęło duży sukces w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W kategorii Bunnies (V i VI klasy) wynik bardzo dobry uzyskali: Martyna Pluszczew z kl.6d oraz Szymon Chmiel z kl. 5c, natomiast wynik dobry uzyskała Weronika Oboza z kl. 6c. W kategorii Kittens (III i IV klasy) wynik bardzo dobry uzyskali Karolina Bizoń z kl. 4a oraz Mikołaj Lupa z kl. 3f.

Ponadto nasza szkoła znalazła się na II miejscu w powiecie wadowickim pod względem średniego wyniku wszystkich uczestników konkursu (60,6%), na III miejscu pod względem najlepszego wyniku (91,67%) oraz na IV miejscu pod względem ilości uczestników konkursu (19). Rankingi obejmują wszystkie typy szkół – szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.