Finał w Drużynowych Biegach Przełajowych

20 października na Stadionie Miejskim w Andrychowie odbył się Gminny Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Organizatorem zawodów była SP2 w Andrychowie. Zawody odbyły się w kategoriach klas: III-IV, V-VI, VII-gimnazjum, osobno dziewczęta i chłopcy. Klasyfikacja naszych uczniów: chłopcy klasy IV: I miejsce, dziewczęta klasy IV: I miejsce, chłopcy klasy V: II miejsce, dziewczęta klasy V: IV miejsce. Skład zwycięskiej drużyny chłopców klasy IV: Sobita, Szymonek, Bizoń, Smaza, Zaśko, Florczyk, Kaczmarczyk. Klasy V: Klimczyński, Witek, Zadora, Malarz, Rajda. Dziewczeta klasa IV: Niewiara, Tomczyk, Parkhomei, Wykret, Madeja. Klasy V: Pabiś, Biskup, Dziedzic, Stachura, Bizoń. Drużyny, które zajęły I i II miejsce awansowały do zawodów powiatowych. Składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na wyższym szczeblu.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/biegi{/gallery}