Ewaluacja zewnętrzna

W dniach od 6 do 19 kwietnia 2016 r. w naszej szkole przeprowadzana będzie ewaluacja problemowa w zakresie następujących wymagań:
1. Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej.
2. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji.
3. Szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

W ramach ewaluacji zewnętrznej planowane są między innymi następujące działania:
• Ankieta dla rodziców,
• Ankieta dla nauczycieli,
• Ankieta dla uczniów „Moja szkoła" i „Mój dzień",
• Obserwacje zajęć,
• Wywiady z nauczycielami, uczniami, rodzicami, dyrektorem szkoły,
Wywiad grupowy z rodzicami przeprowadzony zostanie 12 kwietnia br. o godzinie 17:00 w sali nr 9. Zapraszamy na to spotkanie przedstawicieli każdej klasy (wybranych we wrześniu 2015 r. reprezentantów Rad Oddziałowych). W spotkaniu tym mogą uczestniczyć również inni chętni rodzice po wcześniejszym (do 11 IV) zgłoszeniu tego faktu w sekretariacie szkoły (jest to niezbędne do odpowiedniego zaplanowania spotkania).