Dzień Patrona Szkoły

22 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji na sali gimnastycznej został przeprowadzony konkurs ,,1 z 11", wzorowany na słynnym teleturnieju ,,1 z 10". Każdą klasę reprezentował jeden uczeń.

Walka była zacięta, dzieci wspaniale przygotowane. Wszystkie pytania dotyczyły życia i twórczości Marii Konopnickiej. Wygrała Weronika Oboza z klasy 4c. Serdecznie gratulujemy jej sukcesu.
W tym dniu odbyło się również zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego na rok 2015/2016 oraz przekazanie sztandaru przedstawicielom klas piątych. Uczniowie klasy I b przygotowali spektakl słowno – muzyczny dla klas I – III. Wyrecytowali i zaśpiewali wiersze Marii Konopnickiej. Po występie przeprowadzili konkurs wiedzy o naszej Patronce, który spotkał się z dużym zainteresowaniem.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/patron2015{/gallery}