Dzień Nauczyciela

14 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej. Mimo, że był to uroczysty dzień, wszyscy wcześnie wstaliśmy i już przed godziną ósmą byliśmy w szkole.

Na początku odbyły się spotkania w poszczególnych grupach wiekowych, w czasie których uczniowie wyrazili swą wdzięczność swoim nauczycielom. Klasy IV – VI przygotowały specjalny Koncert Życzeń, który zakończył się piosenką niespodzianką – „Wakacje", a uczniowie klas młodszych recytowali wiersze i śpiewali piosenki. O godzinie 10.30 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie, na które zostali zaproszenie wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły i emerytowani nauczyciele. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim zebranym życzenia i zaprezentowali program satyryczny pt. : "Telewizja". Uczennice, które pod opieką pani Agnieszki Stachowiak, przygotowały ten występ, spisały się doskonale i wprawiły wszystkich zebranych w dobry nastrój!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/dzien-nauczyciela,download=1{/gallery}