Dzień Mamy i Taty w kl. Ia

Dzień 10 czerwca 2015 r. był dniem wyjątkowym dla uczniów klasy Ia ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Tego dnia odbyła się uroczystość klasowa z okazji Dnia Mamy i Taty.

Na początku wychowawczyni przywitała przybyłych Rodziców  oraz złożyła im życzenia z okazji ich święta. Następnie uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny, w którym wyrazili miłość, wdzięczność, i oddanie swoim rodzicom. Rodzice wysłuchali wiersze, piosenki, obejrzeli humorystyczne scenki oraz mogli rozpoznać się wśród namalowanych przez dzieci portretach. Na niektórych twarzach pojawił się uśmiech i łzy wzruszenia. Na zakończenie dzieci wręczyły prezenty: medale z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Dzieci były bardzo zadowolone z obecności swoich Rodziców. Było miło i zabawnie. Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera. To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień. Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwała wychowawczyni Lucyna Laszczak.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/mamatata{/gallery}