Dzień Mamy i Taty

Pamiętając o bardzo ważnym święcie, jakim jest Dzień Mamy i Taty, uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą Barbarą Czepiec postanowili zaprosić na 2 czerwca 2017 r., rodziców do naszej szkoły. Przygotowaliśmy wspaniałe przedstawienie. Cieszyliśmy się, że możemy pokazać nasze tańce, piękny śpiew i zaprezentować wierszyki ukochanym Rodzicom.

Każdego opiekuna rozpierała duma i rosło serce, kiedy jego dziecko występowało. Niejednej mamie i tatusiowi łezka zakręciła się w oku. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Naszych gości dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z dziećmi. Po części artystycznej pociechy wręczyły drobne upominki własnoręcznie wykonując je wcześniej na zajęciach. Przy słodkim poczęstunku rodzice wraz z dziećmi spędzili miło czas. Mamy nadzieję, że dzień ten pozostanie na długo w pamięci Naszych gości i małych aktorów.

{gallery}/phocagallery/rokszkolny201617/1a{/gallery}