"Dwójka" wygrywa Mistrzostwa

Nasza ,,Dwójka" wygrywa Mistrzostwa!
W niedzielę 23 listopada odbyły się w Wadowicach Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej. Doroczny turniej został zorganizowany przez ALPS Wadowice. W zawodach wystapiło 8 drużyn chłopców i 9 drużyn dziewcząt z całego powiatu. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z naszej ,,Dwójki", które w finale pokonały zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie i zespół z Jaszczurowej. Ich koledzy ze szkoły nie okazali się gorsi i również stanęli na najwyższym podium, pokonując zespół ze Szkoły Podstawowej w Inwałdzie.

Dziewczęta: I miejsce – SP 2 Andrychów, II miejsce – SP4 Andrychów, III miejsce – SP Jaszczurowa
Chłopcy: I miejsce – SP 2 Andrychów, II miejsce – SP Inwałd
Wybrano MVP zawodów – Gabrielę Curzydło i Wiktora Pomietło – zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.
Składy drużyn: dziewczęta - Brańka Kasia – VI A, Curzydło Gabriela- kapitan – VI A, Kubień Iwona – VI C, Masiuk Wiktoria- VIA
Chłopcy: Adamus Maciej, Łagosz Łukasz, Mikołajek Szymon, Mizera Marcin, Mleczak Wiktor, Pomietło Wiktor- kapitan
Do zawodów uczniów przygotowali mgr R. Adamczyk i mgr P. Elżbieciak. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/Mistrzostwa{/gallery}